Leszek Cichocki opuszcza radę nadzorczą Dębicy | MOTOFAKTOR

Leszek Cichocki opuszcza radę nadzorczą Dębicy

person Adrian Januszkiewicz 15/04/2019

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował o rezygnacji Leszka Cichockiego z funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki ze skutkiem natychmiastowym.

Powody rezygnacji Leszka Cichockiego nie zostały wskazane. Cichocki to magister ekonomii oraz Master of Business Administration. Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) oraz Graduate School of Business Pograms na University of Toronto i Stanford University.

 

Karierę zawodową rozpoczął pracując w latach 1979-1981 w PSTBRol Mińsku Mazowieckim, gdzie zajmował stanowisko Kierownika Działu Planowania i Analiz. Następnie w latach 1982-1988 pracował w Narodowym Banku Polskim na stanowisku Naczelnika Wydziału Kredytów. W latach 1989-1993 zatrudniony w Kanadzie m.in. w firmach: L&A Construction oraz Holtzheuser Brothers Ltd jako Menedżer ds. Finansowych. W latach 1994-1995 pracował w American Airlines AMR Co. na stanowisku Dyrektora Finansowego. Następnie od 1995 r. do 1997 r. zajmował stanowisko Chief Accountant w US West Polska.

 

W okresie 1997-2014 był Dyrektorem Finansowym w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A., od 1998 pełnił rolę Członka Zarządu spółki. W latach 2000 – 2014 był Dyrektorem Finansowym Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. W 2014 r. objął stanowisko Dyrektora Finansowego w Goodyear Nordic będąc jednocześnie Członkiem Zarządów Goodyear Sweden, Goodyear Norway, Goodyear Finland, Goodyear Estonia i Goodyear Denmark. Od 2016 Dyrektor Finansowy w Goodyear Turkey S.A., jednocześnie pełniący funkcję członka Rady Dyrektorów Goodyear Turkey S.A. Z dniem 5 października 2017 r. powołany na członka Rady Nadzorczej Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

 

Źródło: Dębica

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).