Leasing urządzeń Mahle przez 7 miesięcy bez opłat | MOTOFAKTOR

Leasing urządzeń Mahle przez 7 miesięcy bez opłat

person Adrian Januszkiewicz 12/05/2020

W związku z pandemią koronawirusa firma Mahle oferuje warsztatom samochodowym leasing swoich urządzeń przez 7 miesięcy bez opłat.

Warsztaty samochodowe stoją przed poważnymi wyzwaniami podczas pandemii koronawirusa, m.in. pod kątem finansowym. Z tego względu Mahle chce wesprzeć swoich partnerów i klientów specjalną ofertą: warsztaty mogą teraz wybrać dla siebie sprzęt z oferty Mahle i zacząć spłacać raty dopiero od siódmego miesiąca po zakupie.

Jesteśmy silnym partnerem dla warsztatów w tych niezwykłych czasach. Nasza kampania „Pracuj teraz, zapłać później” oferuje elastyczność i pewność - warsztaty mogą generować przychody dzięki nowo nabytemu sprzętowi przez pół roku, zanim zaczną spłacać raty leasingowe. Joachim Schneeweiss kierownik sprzedaży Mahle Aftermarket Service Solutions w regionie EMEA

 

Klienci mogą wybrać okres leasingu wynoszący 36, 48 lub 60 miesięcy i uzyskać spersonalizowaną ofertę z odpowiednimi ustaleniami dotyczącymi finansowania dla warsztatów. Mahle oferuje warsztatom różne opcje na koniec podstawowego okresu leasingu, w tym wszystko, od zwrotu lub zakupu sprzętu, aż do przedłużenia okresu podstawowego.

 

Źródło: Mahle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).