Lars i Björn wymieniają silnik podnoszenia szyby z DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Lars i Björn wymieniają silnik podnoszenia szyby z DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 7/03/2019

W nowym filmie "Parts Specialists" Lars i Björn tłumaczą na co uważać przy wymianie silnika podnoszenia szyby w ciężarówce.

W najnowszym nagraniu “Parts specialists” problemem, z jakim mierzą się Lars i Björn jest niedziałający silnik podnoszenia szyby. Na początek przyglądają się oni czy inne elementy układu elektrycznego poza silnikiem szyby są uszkodzone.

 

Po krótkich poszukiwaniach obaj eksperci szybko znajdują to, czego szukają: zastępują wszystkie wadliwe części nowymi produktami marki DT Spare Parts.

DT Spare Parts zachęca swoich klientów do nadsyłania tematów, które mają być poruszane w kolejnych odcinkach “Parts Specialists”. Można to zrobić wysyłając wiadomość e-mailem na adres partsspecialists@dieseltechnic.com lub przez portal Facebook.

 

Wszystkie korzyści i oferty serwisowe dla klientów warsztatowych marki DT Spare Parts są opisane na stronie benefits.dt-spareparts.com. Profesjonaliści warsztatowi mogą być też zawsze na bieżąco dzięki newsletterowi “Specialists info”. Rejestracja jest możliwa pod linkiem newsletter.dt-spareparts.com po wypełnieniu formularza kontaktowego.

 

DT Spare Parts przypomina również o korzyściach wynikających z udziału w programie lojalnościowym Premium Shop. Osoby rejestrujące się po raz pierwszy i subskrybujące newsletter otrzymują bezpłatnie 750 koron jako prezent powitalny – a wraz z nimi pracownicy warsztatowi mogą bezpośrednio zamówić aktualną koszulkę “Parts Specialist”!

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).