Lars i Björn wymieniają amortyzatory ciężarowe z DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Lars i Björn wymieniają amortyzatory ciężarowe z DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 11/10/2018

W najnowszym odcinku "Parts Specialists" Lars i Björn pokazują jak wymieniać amortyzatory w ciężarówce.

Dwaj mistrzowie mechaniki prezentują w swoim warsztacie, co należy zrobić, jeśli amortyzatory w pojeździe ciężarowym są uszkodzone. Björn i Lars pokazują, że na defekt wskazują takie objawy jak m.in. wyciek oleju z amortyzatorów. Eksperci wyjaśniają, na co powinni zwracać uwagę profesjonaliści warsztatowi, montując nowy produkt i jakie warianty amortyzatorów oferuje marka DT Spare Parts. Te i związane z nimi części dodatkowe można zamawiać za pośrednictwem lokalnych partnerów dystrybucyjnych, a także można je znaleźć w portalu partnerskim.

 

Nowe wideo dostępne jest na stronie www.dt-web.tv oraz na YouTube:

Filmy “Parts Specialists” uzupełniają wielojęzyczne, ilustrowane instrukcje montażu, które są już dołączone do ponad 3 000 produktów i są dostępne na stronach z informacjami o produkcie w bezpłatnej wyszukiwarce produktów w portalu partnerskim.

 

W przypadku przyszłych filmów “Parts Specialists”, które wspierają codzienną pracę w warsztacie, można przesyłać sugestie tematów i opinie na adres e-mail: parts-specialists@dieseltechnic.com lub za pomocą wiadomości na serwisie Facebook.

 

Wszystkie korzyści i oferty serwisowe dla klientów warsztatowych marki DT Spare Parts są podsumowane na stronie benefits.dt-spareparts.com. Profesjonaliści warsztatowi są zawsze na bieżąco, dzięki newsletterowi “Specialists Info”. Rejestracja do biuletynu jest możliwa na newsletter.dt-spareparts.com, po wypełnieniu formularza kontaktowego.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).