Lars i Björn wymieniają alternator z DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Lars i Björn wymieniają alternator z DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 10/12/2018

W nowym filmie "Parts Specialists" Lars i Björn tłumaczą na co uważać przy wymianie alternatora w ciężarówce.

Aby dokonać wymiany główni bohaterowie najpierw mierzą napięcie ładowania i sprawdzają, gdzie znajduje się defekt. Ponieważ alternator ma uszkodzone łożysko, w tym przypadku należy go całkowicie wymienić.

 

Po zlokalizowaniu usterki Lars i Björn instalują nowy alternator i ponadto pokazują, że akumulator też musi być wymieniony. Cały materiał wideo prezentujemy poniżej:

DT Spare Parts zachęca swoich klientów do nadsyłania tematów, które mają być poruszane w kolejnych odcinkach “Parts Specialists”. Można to zrobić wysyłając wiadomość e-mailem na adres partsspecialists@dieseltechnic.com lub przez portal Facebook.

 

Wszystkie korzyści i oferty serwisowe dla klientów warsztatowych marki DT Spare Parts są opisane na stronie benefits.dt-spareparts.com. Profesjonaliści warsztatowi mogą być też zawsze na bieżąco dzięki newsletterowi “Specialists info”. Rejestracja jest możliwa pod linkiem newsletter.dt-spareparts.com po wypełnieniu formularza kontaktowego.

 

DT Spare Parts przypomina również o korzyściach wynikających z udziału w programie lojalnościowym Premium Shop. Osoby rejestrujące się po raz pierwszy i subskrybujące newsletter otrzymują bezpłatnie 750 koron jako prezent powitalny – a wraz z nimi pracownicy warsztatowi mogą bezpośrednio zamówić aktualną koszulkę “Parts Specialist”!

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).