Łańcuchowy zestaw rozrządu DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Łańcuchowy zestaw rozrządu DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2021

W ofercie marki DT Spare Parts pojawił się łańcuchowy zestaw rozrządu o numerze produktowym 6.92410.

Łańcuch rozrządu znajduje się z przodu silnika i jest osadzony na dwóch zębatkach – na wale korbowym i na wałku rozrządu. Łańcuch rozrządu przenosi ruch obrotowy wału korbowego na wałek rozrządu, co zapewnia, że ​​zawory otwierają się i zamykają we właściwym czasie.

 

Napinacz łańcucha i szyny ślizgowe znajdują się między kołami zębatymi, aby zapewnić ciasne i precyzyjne prowadzenie łańcucha rozrządu. Zapobiegają przeskakiwaniu łańcucha, wywierając na niego lekki nacisk.

Podpowiedzi

Zaleca się, aby nigdy nie wymieniać samego łańcucha rozrządu. Zawsze należy również wymienić sąsiednie elementy, takie jak napinacze łańcucha, szyny i koła. Podczas wymiany upewnij się, że używasz tego samego typu łańcucha rozrządu. Ponadto należy zawsze utrzymywać czyste środowisko pracy, aby zapobiec dostawaniu się zanieczyszczeń do silnika. Ważne jest też, aby wał korbowy i wałek rozrządu nie skręcały się względem siebie podczas ich montażu. Łańcuch należy ustawić w optymalnym położeniu i napięciu, aby maksymalnie zminimalizować zużycie.

 

Link do produktu

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).