Lampy Osram LEDriving XENARC do Forda Focusa

person Adrian Januszkiewicz 26/06/2019

Wśród tegorocznych nowości Osram dla motoryzacyjnego rynku aftermarket znalazły się zamienniki oryginalnych przednich świateł do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014).

Przednie lampy XENARC, jak podaje Osram, to produkt o wysokiej jakości wykonania i estetycznym wyglądzie. Zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i zapewniają lepszą widoczność niż światła znajdujące się w wyposażeniu fabrycznym Forda Focusa. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej. Światła mają europejską homologację ECE, dzięki czemu można z nich korzystać w czasie jazdy po drogach publicznych.

Hybrydowe światła LEDriving XENARC łączą dwie technologie

Zamienniki lamp do Forda Focusa trzeciej generacji (2011-2014) łączą dwie nowoczesne technologie. W modelu LEDriving XENARC zintegrowano ksenonowe źródła światła D8S o mocy 25 W z diodami. Te pierwsze są użyte do funkcji świateł mijania oraz drogowych (tzw. biksenon), a LED-y pełnią rolę kierunkowskazów, świateł do jazdy dziennej i pozycyjnych. Hybrydowe lampy LEDriving XENARC mają zapewniać do 70% więcej światła od minimalnych wymagań normy ECE i pozwalać oświetlić drogę nawet do 180 m przed pojazdem. Dodatkowo ich światło ma być do 40% bielsze w porównaniu z reflektorami halogenowymi w Fordzie Focusie trzeciej generacji, a jego barwa jest zbliżona do światła dziennego. Dzięki nowoczesnej technologii nazwanej lightguide, lampy Osram LEDriving XENARC zapewniają jednorodne światło bez widocznych pojedynczych punktów świetlnych.

Lampy Osram LEDriving są wyjątkowo trwałe

Przednie światła Osram LEDriving XENARC mają 2-letnią gwarancję, spełniają wymagania normy IP69K (pyło- i wodoszczelności, również w przypadku strumienia wody z wysokociśnieniowych myjek) oraz są znacznie trwalsze niż fabryczne lampy halogenowe. W dodatku nie wymagają systemu samopoziomowania ani spryskiwaczy. Wymiana przednich lamp na modele Osram LEDriving ma zapewnić użytkownikom tych samochodów znaczną poprawę bezpieczeństwa jazdy – kierowca więcej widzi i ma dodatkowy czas na reakcję. Prosta instalacja typu plug & play nie sprawia problemów, a nie bez znaczenia jest też atrakcyjny wygląd, który powoduje, że samochody prezentują się znacznie lepiej na drodze.

 

Źródło: Osram

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.