Lampa warsztatowa Herth+Buss Shine Spot | MOTOFAKTOR

Gama produktowa Elparts od Herth+Buss została rozszerzona o nową lampę warsztatową Shine Spot.

Każde miejsce pracy jest inne i ma specyficzne wymagania dotyczące oświetlenia. Dzięki nowej ręcznej lampie LED Herth+Buss Shine Spot każde miejsce pracy powinno być optymalnie oświetlone przy niewielkim wysiłku. Nowa ręczna lampa LED Shine Spot może być używana jako tradycyjna lampa ręczna, ale może również oświetlać komorę silnika lub inne obszary robocze. Dlatego Herth+Buss oferuje warsztatom kompleksowe, indywidualne i różnorodne rozwiązanie oświetlenia miejsca pracy.

 

Lampa robi wrażenie również kompaktową konstrukcją i szerokim wachlarzem możliwości mocowania. Jest magnetyczna, ale można go również przymocować do dostępnego oddzielnie uchwytu za pomocą haka lub zamka bagnetowego.

 

Lampa wyposażona jest w dwukolorowy wskaźnik stanu naładowania. Posiada kąt rozsyłu światła wynoszący 120 stopni oraz jednostkę oświetleniowa, którą można obracać o 180 stopni, co ma umożliwiać optymalne oświetlenie stanowiska pracy. W zakresie dostawy lampy znajduje się już ładowarka USB, co oznacza, że ​​jest od razu gotowa do użycia.

Opcjonalnie dostępne akcesoria

Zakres zastosowań nowej ręcznej lampy LED Shine Spot można indywidualnie rozszerzyć dzięki opcjonalnym akcesoriom, otwierając szerokie możliwości zastosowania.

 

Uchwyt

 

Aby optymalnie wykorzystać światła, na przykład do ukierunkowanego oświetlenia komory silnika, Herth+Buss oferuje drążek jako wyposażenie dodatkowe. Jest to drążek teleskopowy i dwa uchwyty do mocowania lamp. Każdy z uchwytów posiada rowek, dzięki czemu lampę można zamontować na uchwycie lekko obracając. Same uchwyty można obracać o 360 stopni wokół własnej osi, czyli wokół drążka, a także można je przesuwać poziomo na szynie prowadzącej drążka teleskopowego. Lampy można łatwo i prosto wyjąć z uchwytu i używać elastycznie. Herth+Buss oferuje również uchwyty osobno. Dzięki temu możliwe jest zamontowanie dalszych uchwytów, a tym samym innych lamp na drążku teleskopowym w razie potrzeby. Pozwala to na indywidualne rozszerzenie opcji oświetlenia.

 

Ładowarka

 

Herth+Buss udostępnia też skrzynkę ładującą dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zakup kilku LED Shine Spotów. Zaletą tej skrzyni jest to, że jednocześnie można ładować trzy lampy. Dwa punkty ładowania znajdują się w podstawie obudowy. Co więcej, skrzynkę można wykorzystać do bezpiecznego przechowywania Spotów. Obudowa skrzynki ładującej jest zaprojektowana tak, aby lampy można było umieścić w niej tylko w odpowiednim ułożeniu.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).