Lakier bezbarwny Axalta Imron 2K do pojazdów użytkowych | MOTOFAKTOR

Lakier bezbarwny Axalta Imron 2K do pojazdów użytkowych

person Adrian Januszkiewicz 14/10/2020

Axalta wprowadziła na rynek Imron 2K – lakier bezbarwny o wysokiej trwałości, opracowany z myślą o europejskich klientach z branży pojazdów użytkowych.

Lakier bezbarwny Imron 2K firmy Axalta jest, według zapewnień producenta, przyjazny środowisku i ma niską zawartość lotnych związków organicznych (LZO). Dodatkowo wyróżnia się wysoką odpornością na powstawanie zacieków, zniekształceń oraz spływanie, gdy lakier jest mokry, dzięki czemu umożliwia osiąganie znakomitych efektów końcowych. Po utwardzeniu lakier jest odporny na zarysowania spowodowane przez szczotki myjni samochodowych i materiały ścierne.

Imron 2K to bardzo trwały lakier bezbarwny, doskonały dla klientów z branży samochodów użytkowych szukających produktu, który zachowuje połysk nawet po wielu myciach. Dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz najwyższej jakości składników ten nowatorski lakier bezbarwny wyróżnia się czterokrotnie lepszą trwałością połysku po wielokrotnym myciu w porównaniu do podobnych produktów. Właśnie dlatego umożliwia osiągnięcie znakomitego wyglądu ogólnego. Neville Rhodes Axalta European Director of Commercial Transportation Coatings
Bardzo cieszymy się, że możemy wprowadzić ten lakier bezbarwny do naszej oferty produktów Imron w Europie. Lakiery Imron powstają z myślą o jednolitym, wysokiej jakości efektcie oraz trwałości, których oczekują klienci z branży pojazdów użytkowych. Marko Strukelj Axalta Global Product Director for Commercial Transportation Coatings

 

Axalta oferuje pełną gamę wodorozcieńczalnych i rozcieńczalnikowych lakierów Imron dla europejskich klientów z branży transportowej, w tym systemy lakierów nawierzchniowych 1K oraz 2K.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).