KYB wzmacnia wsparcie dla dystrybutorów | MOTOFAKTOR

KYB wzmacnia wsparcie dla dystrybutorów

person Adrian Januszkiewicz 24/11/2020

Katalog TecDoc został uzupełniony o bazę dostępnych filmów instruktażowych KYB.

Podczas wyszukiwania danej referencji w informacjach o produkcie pojawi się również film montażowy, o ile jest dostępny dla wybranej części. Filmy przedstawiają procedurę montażu krok po kroku dla pojazdów, w których wymiana amortyzatorów jest trudna lub nietypowa. Szeroka oferta filmów instruktażowych KYB możliwa jest do obejrzenia również na kanale YouTube (KYB Europe) oraz na stronie internetowej www.kyb-europe.com w zakładce “Wsparcie technicze”.

 

KYB Europe pracuje również nad powiązaniem dodatkowych informacji, aby jeszcze bardziej ułatwić dystrybutorom wybór właściwej części i mieć dostęp do konkretnych informacji dotyczących wybranych referencji.

Nieustannie pracujemy nad nowymi sposobami wspierania naszych dystrybutorów i klientów warsztatów, aby ułatwić identyfikację oraz montaż elementów zawieszenia. Jordan Day Menadżer ds. Marketingu KYB Europe Aftermarket

 

KYB Europe posiada status dostawcy grupy A dla TecAlliance. Dedykowany zespół specjalistów pracuje nad tym, by dane katalogowe KYB były zawsze aktualne i dokładne. Aby móc otrzymać status dostawcy klasy A należy zagwarantować zgodność opisów produktów z normami TecAlliance w co najmniej 99%. KYB Europe utrzymuje ten status nieprzerwanie już od kilku lat.

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).