KYB wprowadza szkolenia online | MOTOFAKTOR

KYB wprowadza szkolenia online

person Redakcja 19/09/2022

KYB oferuje nową formę wsparcia technicznego dla klientów w postaci szkoleń online skierowanych dla szerokiej grupy odbiorców.

Oferta szkoleń online obejmuje:

 

  • Szkolenia techniczne dla warsztatów samochodowych
  • Szkolenia produktowe i produktowo-techniczne dla zespołów sprzedażowych
  • Szkolenia techniczne dla działów reklamacji
  • Szkolenia techniczne dla szkół o profilu samochodowym

 

KYB przygotowało specjalne studio dedykowane do prowadzenia szkoleń online, oraz nagrywania materiałów promocyjnych i edukacyjnych na potrzeby rynku części zamiennych.

 

Szkolenia online prowadzone są przez dwóch specjalistów KYB z wieloletnim doświadczeniem na rynku części zamiennych oraz warsztatowym. Pozwoliło to na wykorzystanie potencjału do możliwie najlepszego przekazu oraz zapewnienia dynamiki związanej z obsługą wydarzenia na żywo. Daje to większe możliwości prezentowania produktów KYB, przeprowadzenia profesjonalnego pokazu montażu kolumny amortyzatora wraz z ustawieniami elementów wchodzących w jej skład, a także wyjaśnienia trudnych zagadnień technicznych związanych z budową i konstrukcją tych elementów bezpośrednio w formacie online za pośrednictwem kamer.

 

Tematyka szkoleń KYB została podzielona na moduły szkoleniowe i może obejmować informacje dotyczące budowy i zasady działania amortyzatorów w konstrukcji jednorurowej i dwururowej, sprężyn zawieszenia, zestawów montażowych górnego mocowania oraz zestawów osłonowo-ochronnych zespołu tłumiąco-resorującego. Uczestnicy szkolenia online mogą także dowiedzieć się o kwestiach związanych z prawidłową identyfikacją i doborem części zamiennych, w oparciu o dostępne katalogi zastosowań KYB.

 

Szkolenia KYB zawierają również walor edukacyjno-poznawczy, w oparciu o część praktyczną. Na bazie wybranych modeli pojazdów uczestnikom szkolenia udostępniana jest wiedza z zakresu specjalistycznych narzędzi wykorzystywanych do prac naprawczych podczas wymiany amortyzatorów ze sprężyną ruchu odbicia, zasad prawidłowej procedury montażu kolumny MacPhersona oraz właściwej oceny uszkodzeń elementów zespołu tłumiąco-resorującego i przyczyn ich powstawania.

 

Szkolenia techniczne i produktowo-techniczne KYB obejmują także diagnostykę układu jezdnego pojazdu ze szczególnym wyjaśnieniem metodologii badania amortyzatorów zabudowanych w pojeździe oraz oceny ich stanu technicznego z wykorzystaniem metody EUSAMA.

 

Aby zapisać się na szkolenie online zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej KYB i prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Artykuł sponsorowany przez KYB Europe

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).