KYB: pełna oferta marki na targach we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

KYB: pełna oferta marki na targach we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2018

KYB Europe zaprezentuje swoje produkty i dostępne możliwości wsparcia technicznego na międzynarodowych targach Automechanika 2018 we Frankfurcie w dniach 11-15 września br.

Podczas targów Automechanika, KYB zaprezentuje rosnącą ofertę narzędzi wsparcia technicznego. Wśród nowości znajdzie się m.in.  zaktualizowana wersja aplikacji KYB Suspension Solutions z bardzo interesującymi, nowymi funkcjami, które KYB przedstawi po raz pierwszy we Frankfurcie.

Szkolenia i wsparcie produktowo-techniczne są podstawą sukcesu działalności naszych klientów. KYB inwestuje w rozwój asortymentu narzędzi wsparcia technicznego w ramach programu KYB Suspension Solutions dedykowanego mechanikom i warsztatowcom. W ramach tego programu KYB oferuje m.in.: szkolenia produktowo-techniczne, filmy instruktażowe oraz KYB QR kody, umożliwiając dostęp do informacji technicznych przydatnych podczas wymiany amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów serwisowych, portal zdjęć produktów 360?, film VR oraz mobilną aplikację. Automechanika to doskonała okazja, by zaprezentować je obecnym i potencjalnym nabywcom. Jordan Day Marketing Manager KYB Europe Aftermarket

 

Ponieważ w targach mają uczestniczyć pracownicy KYB z całej Europy, a także Ameryki i Japonii, koncern KYB postanowił ograniczyć wpływ ich podróży do Frankfurtu na środowisko. Niezależny specjalista obliczył dla KYB wielkość emisji CO2 spowodowanej przelotem, przejazdem samochodami, montażem stoiska targowego, a nawet przygotowaniem posiłków i napojów na imprezę targową, czy zakwaterowaniem pracowników. Chcąc zawetować ów koszt dla środowiska naturalnego, firma KYB wniosła datek dla wybranej fundacji dobroczynnej, specjalizującej się w zwalczaniu globalnego ocieplenia. W ten sposób KYB realizuje swą politykę społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Z ofertą marki będzie można się zapoznać na stoisku E31 w hali nr 4 targów Automechanika 2018.

 

Źródło: KYB Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).