KYB dostawcą Premier Data Supplier | MOTOFAKTOR

KYB Europe otrzymał od TecAlliance status "Premier Data Supplier".

Premier Data Supplier to nowy, „złoty” standard jakości danych dostarczanych do katalogu TecDoc. Poprzez ten status TecAlliance honoruje zaangażowanie dostawców danych, których dane spełniają ich najwyższe standardy. Kryteria dla tego poziomu statusu mają znacznie bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące dostarczanych treści.

 

KYB posiada dedykowany zespół ludzi, którzy stale pracują nad aktualizacją i dokładnością danych katalogowych, zapewniając klientom dostęp do właściwie i odpowiednio przygotowanej zawartości. KYB Europe przez kilka kolejnych lat posiadał status dostawcy danych TecDoc klasy A. Obecnie jest jedną z pierwszych firm na rynku części zamiennych, która w październiku 2021 r. otrzymała najwyższy status Premier Data Supplier.

 

Na platformie TecDoc znajduje się około 700 różnych marek produktów, z których tylko 16% to obecnie dostawcy danych kategorii Premier Data Supplier. KYB jest pierwszym i obecnie jedynym dużym producentem amortyzatorów, któremu przyznano ten złoty status.

 

Jakość danych ma kluczowe znaczenie dla możliwości pomyślnej identyfikacji i doboru właściwych części za pierwszym razem. KYB będzie nadal inwestować i traktować priorytetowo ten kluczowy element wsparcia – wyjaśnia Jordan Day, Dyrektor ds. marketingu KYB Europe.

 

Źródło: KYB Europe

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).