Kustomhead 2023 już niebawem we Wrocławiu | MOTOFAKTOR

Kustomhead 2023 już niebawem we Wrocławiu

person Adrian Januszkiewicz 9/02/2023

W dniach 18-19 lutego odwiedzających Halę Stulecia we Wrocławiu czekać będzie festiwal motoryzacyjnej kultury kustomowej, czyli Kustomhead 2023.

 

Festiwal Kustomhead skupia się na prezentacji zabytkowych pojazdów i wystawców związanych z custom culture. Będzie można zobaczyć nie tylko samochody, motocykle i rowery custom, ale także prace artystów związanych z tą subkulturą oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. W programie wydarzenia znajdzie się także giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i PinUp girls.

 

Wieczorem wystąpią takie zespoły jak Mad Sin, The Rocket Dogz, The Foxcats, The Brainlets oraz The Breslauers, które zapewnią publiczności dużą dawkę rock’n’rolla.

 

We wrocławskiej Hali Stulecia można będzie zobaczyć najciekawsze egzemplarze z całej Europy oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i warsztatach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

 

Imprezą współtowarzyszącą Kustomhead będzie V edycja Wrocław Tattoo Show – dolnośląskie targi tatuażu i piercingu. To wydarzenie skupiające ponad 80 wystawców z branży tatuatorskiej. Bilet na Kustomhead upoważnia do wejścia na wydarzenie Wrocław Tattoo Show.

 

Źródło: Kustomhead

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).