Kuba Przygoński ambasadorem marki Dunlop | MOTOFAKTOR

Kuba Przygoński ambasadorem marki Dunlop

person Adrian Januszkiewicz 19/09/2018

Sportowa pasja, bogate doświadczenie i dążenie do perfekcji połączyły Kubę Przygońskiego i Dunlop.

W sportach motorowych, jak i podczas codziennej jazdy nie ma miejsca na przypadek, zwłaszcza w kwestii opon. To one w ogromnym stopniu decydują o bezpieczeństwie, ale także pozwalają osiągać upragnione cele sportowe i czerpać przyjemność z jazdy. Doskonale o tym wie Kuba Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy ORLEN TEAM, motocyklista oraz wielokrotny reprezentant Polski w Rajdzie Dakar, w którym w 2018 roku zajął najwyższe 5. miejsce. To właśnie pasja do sportów motorowych, bogate doświadczenie oraz ambicja w osiąganiu kolejnych celów połączyły doskonałego zawodnika z Dunlopem. Tym samym brytyjska marka świętuje okrągłą rocznicę istnienia i bogatej historii sukcesów na torze i drodze.

W tym roku Dunlop obchodzi 130-lecie historii pełnej triumfów. Dotychczasowe dokonania zobowiązują i mobilizują nas do jeszcze mocniejszych starań o kolejne zwycięstwa użytkowników opon marki zarówno na torze, jak i podczas każdej pokonywanej drogi w codziennym życiu. Dunlop jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą osiągać sukcesy, a jednocześnie dążą do przekraczania własnych granic i osiągania coraz ambitniejszych celów. Idealnym przykładem takiej osoby jest Kuba Przygoński, który został ambasadorem marki Dunlop w Polsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Alena Mialeszka Consumer Brand Manager Goodyear Dunlop

 

Kuba Przygoński miał już okazję na własnej skórze doświadczyć osiągów, jakie oferują produkty Dunlop. Podczas testów zorganizowanych na francuskim torze w Mireval, doświadczony zawodnik zasiadł za kierownicą mocnego Porsche GT2 RS i GT3 RS, wyposażonych w najnowsze opony Dunlop Sport Maxx Race 2. Ogumienie zostało poddane wnikliwej i ciężkiej próbie. Kierując się doświadczeniem z najtrudniejszych zawodów motosportowych świata, Przygoński zwracał uwagę na zachowanie opon w różnych warunkach przy bardzo wysokiej prędkości. Wynik pozytywnie zaskoczył nawet samego mistrza.

Podczas jazdy sportowej niezawodność i doskonała przyczepność ogumienia ma ogromne znaczenie. Tu nie może być miejsca na błędy, bo te mogą drogo kosztować. To niesamowite, ile emocji i frajdy dostarczyła mi jazda na oponach Dunlop. Dostałem dużą dawkę adrenaliny. Połączenie precyzji prowadzenia takich samochodów jak Porsche GT3 RS z maksymalną przyczepnością Dunlopa sprawia, że serce bije mocniej, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Kuba Przygoński

Dunlop od lat dostarcza na rynek produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających producentów samochodów, zawodników oraz amatorów sportowej jazdy. Brytyjska marka rozwija i testuje najnowsze rozwiązania technologiczne podczas wymagających zawodów w sportach motorowych na całym świecie. Rozwiązania, które pomyślnie przeszły próby znajdują zastosowanie w produktach przeznaczonych do codziennej jazdy. Dzięki temu każdy kierowca może doświadczyć przyczepności i  osiągów, jakie oferują produkty Dunlop.

 

Źródło: Dunlop

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).