Kramp wspiera młodych mechaników profesjonalną wiedzą | MOTOFAKTOR

Kramp wspiera młodych mechaników profesjonalną wiedzą

person Redakcja 3/10/2019

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników, które odbyły się w 2019 r., to pierwsza edycja konkursu ze wsparciem Kramp.

Przyszłoroczna edycja Mistrzostw również zostanie przeprowadzona pod czujnym okiem ekspertów firmy. Kramp jest największym europejskim dostawcą części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Od 1951 r. wspiera rolników i przedsiębiorców za pośrednictwem sieci dealerów. Jest ich solidnym partnerem, oferującym niezawodną logistykę i szeroką ofertę – 500 tys. produktów, dostępnych w sklepie www.kramp.com, pośród których znajdują się marki własne: Kramp, Farma i Gopart. W sklepie internetowym dostępne są także części od ponad 150 wiodących dostawców najlepszych marek.

 

Podczas ubiegłorocznej, VIII. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Kramp przygotował konkurencje z zakresu naprawy i wymiany części do ciągnika, hydrauliki siłowej i techniki napędowej. Zawodnicy byli oceniani przez specjalistów Kramp pod kątem poprawnego wykonania zadania, czasu realizacji, a także BHP i kultury pracy. Do konkurencji zostały wykorzystane ergonomiczne, wysokiej jakości narzędzia ręczne Kramp i części oraz produkty najlepszych marek, które Kramp posiada w swojej ofercie – m.in. Alfagomma, Timken, Uniflex, Faster, VARTA i WaŚ.

 

Warto podkreślić, że wsparcie specjalistów Kramp, nie zakończyło się wraz z finałem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W ciągu ostatnich kilku miesięcy młodzież ze zwycięskich szkół miała możliwość szkolenia się w oddziałach firmy. Dla młodych ludzi była to okazja do poznania Kramp od podszewki, zapoznania się z ofertą marki, a także poznania pracy należącej do firmy Kramp sieci sklepów Grene z szeroką ofertą narzędzi, urządzeń i innych produktów dedykowanych branży rolniczej.

Spotkania z młodzieżą ze szkół, które przygotowują do zawodu mechanika maszyn rolniczych, to dla nas ogromna przyjemność. Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać młodych ludzi do pozostania w tym zawodzie i pokazać im, że rolnictwo to bardzo rozwojowa branża z przyszłością. Adam Wroczyński Dyrektor Sprzedaży w firmie Kramp

 

Kramp to firma rodzinna, którą w 1951 roku założył Johan Kramp, 34-letni wówczas przedsiębiorca z Varsseveld w Holandii, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Obecnie Kramp posiada 24 biura sprzedaży oraz 11 centrów dystrybucji w całej Europie, w tym w Polsce. Firma zapewnia kompleksowy asortyment, szybkie dostawy i optymalną dostępność części zamiennych.

 

Źródło: Kramp

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).