Kosmetyki Moje Auto Detailer | MOTOFAKTOR

Marka Moje Auto zaprezentowała długo wyczekiwaną linię produktów Detailer.

Dzięki zróżnicowanej gamie produktów, każdy kierowca będzie mógł profesjonalnie zadbać o czystość i pielęgnację swojego samochodu. W skład linii Detialer wchodzi 7 produktów:

 

  • Mleczko do skóry – w szczególności zalecane do pielęgnacji skóry licowej oraz czyszczenia tapicerki. Regularne użytkowanie produktu ma sprawić, że skóra będzie miękka, niewysuszona oraz niespękana. Powinien znacznie wydłużyć jej żywotność i poprawić stan wizualny.
  • Quick Detailer – to syntetyczny wosk nabłyszczający charakteryzujący się formułą, która ma sprawiać, że może być stosowany praktycznie na każdej powierzchni. Produkt ma nabłyszczać lakier, a także przywracać głębię koloru i pozostawiać efekt hydrofobowy.
  • Plastik Dressing – preparat do szybkiego, a zarazem dokładnego pielęgnowania wnętrza samochodu. Wytwarza warstwę ochronną przed promieniowaniem UV.
  • Neutralna Piana Aktywna – produkt dedykowany wszystkim pasjonatom zadanych samochodów. Ma zapewniać szybkie usuwanie zabrudzeń oraz a przy tym zapewniać bezpieczeństwo, ponieważ ma neutralne pH, przez co powinna współgrać z woskami, powłokami ceramicznymi i kwarcowymi.
  • Dressing do opon – nabłyszcza opony i chroni je przed promieniowaniem UV, co wydłuża ich dobry stan techniczny, a to jak wiadomo, przekłada się na bezpieczeństwo podczas podróżowania.
  • Krwawe Koło De-Ironizer – produkt ma nie tylko dokładnie usunąć wszelkie zabrudzenia z felg, ale też nadać im niepowtarzalny efekt krwawienia. Kolejną zaletą tego środka, podaną przez producenta, jest jego wydajność, która ma zaskoczyć niejednego kierowcę, który regularnie dba o swój samochód.
  • APC (All Purpose Cleaner) – produkt dedykowany oszczędnym kierowcom, którzy cenią sobie jakość za niewielkie pieniądze. Preparat ma być w stanie wyczyścić każdą powierzchnię zmywalną w samochodzie.

 

Więcej informacji na Moje Auto.

 

Źródło: Grupa Amtra

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).