Zmiany personalne w Tenneco | MOTOFAKTOR

Zmiany personalne w Tenneco

person Adrian Januszkiewicz 9/01/2020

Tenneco ogłosiło plany usprawnienia swojej struktury kierowniczej i wzmocniło swoje zaangażowanie w planowane wydzielenie DRiV-a od New Tenneco.

Firma ogłosiła, że ​​Brian Kesseler, dyrektor generalny Tenneco i członek zarządu, obejmie nowo skonsolidowaną funkcję dyrektora generalnego Tenneco. Oprócz dalszego nadzorowania działalności DRiV, Kesseler będzie nadzorował działalność New Tenneco. Roger Wood nie będzie już pełnił funkcji dyrektora generalnego Tenneco i ustąpi ze stanowiska dyrektora firmy ze skutkiem natychmiastowym.

 

Jason Hollar będzie nadal pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego i dyrektora finansowego Tenneco, nadzorując organizacje finansowe zarówno DRiV, jak i New Tenneco.

W imieniu zarządu chciałbym podziękować Rogerowi za jego zaangażowanie w Tenneco w kluczowym okresie dla naszej firmy. Doceniamy jego służbę i wkład w kierowanie nowym biznesem Tenneco, gdy rozpoczęliśmy integrację przy przejęciu Federal-Mogul. Kontynuując separację naszych firm, Zarząd stwierdził, że konsolidacja naszej struktury kierowniczej pomoże poprawić efektywność operacyjną Tenneco i osiągnąć nasze krótkoterminowe cele w zakresie wyników finansowych. Życzymy Rogerowi wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach. Gregg M. Sherrill prezes zarządu Tenneco

Postęp separacji biznesowej

W 2019 r. Spółka osiągnęła cele związane z synergią kosztów akwizycji prawie rok przed terminem. W 2020 r. Tenneco skoncentruje się na realizacji planu przyspieszonej poprawy wydajności w celu ułatwienia oczekiwanego podziału przedsiębiorstw. Firma zamierza podać dodatkowe szczegóły dotyczące tego planu, podczas podsumowania roku 2019.

 

Jak wspomniano wcześniej przy podsumowaniu III kwartału z 31 października 2019 r., obecne warunki na rynku końcowym wpływają na zdolność Spółki do dokonania separacji w połowie roku 2020. Spółka oczekuje, że trendy te utrzymają się przez cały rok. Firma Tenneco poczyniła znaczne postępy, aby ułatwić planowane wydzielenie działalności DRiV i ukończyła wszystkie niezbędne elementy systemu i procesu wymagane do niezależnego działania New Tenneco i DRiV. W związku z tym Spółka jest gotowa wydzielić firmy, gdy tylko pojawią się korzystne warunki. Aby ułatwić separację, Spółka nadal ocenia wiele strategicznych alternatyw, a także opcję łagodzenia ciągłego wpływu trudnych warunków rynkowych.

Zarząd i zespół zarządzający Tenneco nadal koncentrują się na dostarczaniu wartości dla akcjonariuszy. Podczas gdy robimy namacalne postępy w zakresie optymalizacji naszej wydajności i odpowiedniej struktury kosztów, nadal stoimy w obliczu niestabilnego środowiska branżowego, które stworzyło krótkoterminowe przeciwności. Usprawnienie naszej struktury przywództwa jest pierwszym krokiem w kompleksowym planie dalszego zwiększenia naszych marż i poprawy przepływów pieniężnych. Wierzymy, że te działania przyrostowe poprawią pozycję obu firm do planowanej separacji. Ten plan ma budowę modułową i jest specjalnie dostosowany do każdego działu, aby zapewnić ciągłą poprawę, nawet po oddzieleniu działalności. Brian Kesseler dyrektor generalny Tenneco

 

Źródło: Tenneco

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).