Konkurs Varta dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs VARTA dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 22/02/2022

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź zestaw gadżetów VARTA.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Clarios przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestawy gadżetów VARTA z logiem marki: mini paletka z karteczkami, parasol, kubek, notes z magnesem na lodówkę, notes A5, długopis eco, worek sportowy.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1. Gdzie można oddać zużyty akumulator?

a. nie ma konieczności oddawania zużytego akumulatora
b. w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w warsztacie samochodowym, w sklepie motoryzacyjnym

c. na dowolnej stacji paliw

d. na dowolnej stacji diagnostycznej przy okazji przeglądu

 

2. VARTA zbiera i poddaje recyklingowi zużyte akumulatory. Jak to wpływa na środowisko?:

a. przyczynia się do oszczędzania surowców potrzebnych do produkcji nowych
b. przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych
c. obie odpowiedzi są poprawne

 

3. Jeżeli byłbyś odpowiedzialny za recykling akumulatorów w Polsce, to jakimi działaniami zachęciłbyś ludzi do oddawania zużytych akumulatorów?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).