Konkurs Varta dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Varta dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 19/10/2021

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź zestaw gadżetów Varta.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Clarios przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestawy gadżetów Varta z logiem marki: kubek termiczny, T-shirt oraz zestaw gadżetów (czapka zimowa, smycz, długopis ekologiczny, podkładka/notes ekologiczny, worek na plecy).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać tekst Recykling akumulatorów – Twoje postępowanie ma znaczenie! i odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1. W przypadku wymiany akumulatora na nowy, kierowca powinien zużyty:

a. wyrzucić do zwykłego pojemnika na odpady
b. oddać przy wymianie nie ponosząc dodatkowych kosztów
c. oddać przy wymianie za dopłatą 30 złotych

 

2. W ilu procentach ołów z recyklingu zużytych akumulatorów jest wykorzystywany do produkcji nowych?:

a. 0%-30%
b. 31-60%
c. 61%-85%
d. 86%-100%

 

3. Dlaczego według Państwa recykling zużytych akumulatorów jest ważny?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).