Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 28/06/2022

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od NTN-SNR.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NTN-SNR przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (Głośnik usb JBL, 2x ręcznik plażowy, 2x zagłówek pompowany podróżny) z logo NTN-SNR.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł „Napędy rozrządu firmy NTN Europe” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

 1. Jak nazywa się mobilna aplikacja techniczna NTN-SNR? 

  a. TechScanR
  b. TecDoc
  c. MotoDoc

 2. W którym roku Richard Case opatentował napęd paskiem zębatym? 

  a. 1928
  b. 1946
  c. 1964

 3. Która część wałka rozrządu powoduje ruch zaworów? 

  a. czop
  b. koło zębate
  c. krzywka

 4. Jaki rodzaj układu rozrządu został zastosowany w silniku wysokoprężnym Renault G8T 2.2L? 

  a. pasowy
  b. łańcuchowy
  c. koła zębate

 5. Wymień i opisz zalety pasowego układu rozrządu.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).