Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs NTN-SNR dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 21/09/2021

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrodę od NTN-SNR.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NTN-SNR przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają kubek termiczny z logo NTN-SNR.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy obejrzeć 2 niżej umieszczone odcinki Mobilnej Akademii Technicznej NTN-SNR i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

  1. Jaki rodzaj napinacza paska rozrządu znalazł zastosowanie w silniku 1.6 HDI o oznaczeniu DV6?
  2. Czy można uszczelniać pompę wody względem gniazda mocującego za pomocą silikonu? 
  3. W jakim kierunku obracamy mimośród regulacyjny, aby prawidłowo wyregulować naprężenie paska rozrządu w silniku 1.6 HDI o oznaczeniu DV6?
  4. Czy system pasowy w omawianym silniku o oznaczeniu AWT grupy VAG jest jedynym zastosowanym rozwiązaniem synchronizującym układ rozrządu?
  5. Do czego służy wzdłużne nacięcie na szczycie zęba paska rozrządu?

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).