Konkurs NRF dla Czytelników Motofaktor.pl do 24/04/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs NRF dla Czytelników Motofaktor.pl do 24/04/2023!

person Redakcja 18/04/2023

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od NRF.

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NRF przygotował konkurs z nagrodami. 5 osób, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (latarka LED, komin oraz czapka z daszkiem) z logo NRF.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać tekst „Czujniki temperatury spalin – EGTS” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jakie inne sensory wspierają czujniki EGTS?

 

a. tlenu
b. tlenków azotu
c. cząstek stałych
d. każdy z powyższych

 

2. Której z poniższych czynności nie wykona sterownik silnika po otrzymaniu informacji z czujników EGTS?

 

a. wyłączenie silnika
b. korekta składu mieszanki
c. zwiększenie przepływu płynu chłodzącego
d. zmniejszenie ciśnienia doładowania

 

3. Czy w Twojej ocenie czujniki EGTS są w ogóle potrzebne w spalinowych pojazdach samochodowych? Odpowiedź uzasadnij.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).