Konkurs NGK Spark Plug dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs NGK Spark Plug dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 20/10/2020

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź nagrody od NGK SPARK PLUG!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NGK Spark Plug przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają jedną z nagród od NGK SPARK PLUG oraz gadżety:

 

 • Nagroda 1: plecak miejski Voyager + gadżety firmowe;
 • Nagroda 2: zdalnie sterowany model Mini Cooper S + gadżety firmowe;
 • Nagroda 3: okulary ze szkłem polaryzacyjnym w eleganckim etui + parasol automatyczny + gadżety firmowe.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać teksty “Szczególne wśród sond” i “Diagnostyka szerokopasmowych sond lambda” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

 1. Jaki jest najczęściej występujący zakres stosunku masy powietrza do masy paliwa w silnikach Diesla?
  a) od 14,6:1 do 16:1
  b) od 14,6:1 do 70:1
  c) od 16:1 do 70:1
 2. Jakie są cechy charakterystyczne szerokopasmowych sond lambda UAR 9000 marki NTK?
  a) sondy mają inne kodowanie przewodów
  b) prąd pompowania ma inną wartość
  c) oporność podgrzewacza ma tą samą wartość jak sondy standardowe
 3. Pytanie opisowe: Czym różni się sonda szerokopasmowa od początkowo stosowanej sondy cyrkonowej?

 

Niektóre informacje można również znaleźć na platformie online www.tekniwiki.com. W pytaniach testowych może być więcej niż jedna odpowiedź prawidłowa. Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).