Konkurs Mobil Delvac dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Mobil Delvac dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 9/10/2018

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź pierwszy na rynku europejskim zestaw olejów silnikowych Mobil Delvac do pojazdów dostawczych!

Autorzy 20., 30. i 40. poprawnej odpowiedzi na poniższe pytania konkursowe otrzymają zestaw olejów Mobil Delvac Light City Logistics i Mobil Delvac Light Commercial Vehicle (6 szt. w 4L opakowaniach), spełniających aprobaty m.in. Peugeot-Citroen, VW, Ford, Mercedes-Benz i Renault.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł „Nowy olej Mobil Delvac do samochodów dostawczych Renault” a następnie odpowiedzieć na trzy pytania:

 

1. Europejski rynek pojazdów dostawczych konsekwentnie rośnie, co stwarza szanse również na rozwój warsztatów. Ile nowych pojazdów dostawczych do 3,5t sprzedano w Polsce w 1. półroczu br.?
a) Ok. 29 500 szt.
b) Ok. 30 000 szt.
c) Ok. 32 500 szt.

 

2. Sześć produktów z nowej gamy olejów silnikowych Mobil Delvac pozwala serwisować około 80% pojazdów dostawczych.
a) Prawda
b) Fałsz

 

3. Wymień czterech autoryzowanych dystrybutorów olejów i smarów Mobil, którzy oferują oleje Mobil Delvac do pojazdów dostawczych.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać na adres konkurs@motofaktor.pl do 15 października 2018. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, prosząc o dane umożliwiające wysyłkę nagród.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).