Konkurs Mobil 1 dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Mobil 1 dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 27/11/2018

Odpowiedz na 4 pytania i wygraj bluzę zespołu Aston Martin Red Bull Racing F1 Team oraz oleje syntetyczne Mobil 1 dopasowane do Twojego samochodu.

Zadanie konkursowe

Przeczytaj artykuł „Dobry serwis olejowy przyciąga klientów” oraz odwiedź stronę Formuły 1, a następnie odpowiedz na 4 pytania:

 

1.Ile warsztatów w Europie bierze udział w programie Mobil 1 Workshop?
a) 1000
b) 2000
c) 3000

 

2. Czego najbardziej oczekujesz od uczestnictwa w programach takich jak Mobil 1 Workshop? (odpowiedz maksymalnie w 3 zdaniach

 

3. Ile punktów w sezonie 2018 zdobył zespół Aston Martin Red Bull Racing F1 Team, którego partnerem jest producent olejów Mobil 1?

 

4. Który olej silnikowy Mobil 1 chciałbyś wygrać w naszym konkursie?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać na adres konkurs@motofaktor.pl do 3 grudnia 2018, koniecznie z dopiskiem:

 

„Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu „Mobil 1 Workshop na Motofaktor.pl” i go akceptuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Proautomotive Sp. z o.o., wydawcę portalu Motofaktor.pl, z siedzibą w Dębicy (39-200) przy ul. Kolejowej 28, w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu, na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu dostępnym na Stronie Konkursowej”.

 

Pobierz Regulamin Konkursu

Nagrody

Autorzy 10., 20., 30., 40. i 50. poprawnej odpowiedzi na powyższe pytania konkursowe otrzymają oleje silnikowe Mobil 1 (4L) dopasowane do pojazdów (wybór oleju wg odpowiedzi na pytanie 4). Dodatkowo najlepsza osoba z grona laureatów otrzyma bluzę zespołu Aston Martin Red Bull Racing F1 Team, którego partnerem jest Mobil 1.

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, prosząc o dane umożliwiające wysyłkę nagród.

 

Jesteś zainteresowany udziałem w programie Mobil 1 Workshop? Skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem olejów i smarów Mobil: www.dexol.pl, www.ekonaft.com.pl, www.mobipol.pl lub www.smartplus.pl.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).