Konkurs Hitachi dla Czytelników Motofaktor.pl do 3/04/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Hitachi dla Czytelników Motofaktor.pl do 3/04/2023!

person Redakcja 28/03/2023

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od Hitachi Astemo.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Hitachi Astemo przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (USB Stick, T-shirt z logo firmy, key tool, materiałowa torba na zakupy) z logo Hitachi Astemo.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł pt. „Hitachi Astemo od lat usprawnia pompy wysokociśnieniowe” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Dla jakiej grupy motoryzacyjnej Hitachi jest wybranym partnerem strategicznym w dziedzinie systemów bezpośredniego wtrysku benzyny oraz wyłącznym dostawcą wysokociśnieniowych pomp paliwowych?

 

a. Stellantis
b. Grupa Volkswagen
c. Toyota Moto Corporation

 

2. Na ile obwodów jest podzielony system wtrysku z pompą wysokociśnieniową?

 

a. 2
b. 4
c. 6

 

3. Jakie według Ciebie zalety mają pompy wysokociśnieniowe w silnikach benzynowych i w czym są pomocne?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).