Konkurs Hengst Filter dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Hengst Filter dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 23/11/2021

Odpowiedz na pytanie i zdobądź zestaw zimowych gadżetów mechanika od Hengst Filter.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Hengst przygotowała konkurs z nagrodami. Trzy osoby, które zaznaczą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, a następnie najlepiej uzasadnią odpowiedź na pytanie opisowe, otrzymają zestaw zimowych gadżetów Hengst Filter, a w każdym z nich:

 

  • Blacha dekoracyjna A3, która ożywi wnętrze warsztatu i zareklamuję usługę wymiany filtrów (montaż blachy na przyklejany do ściany magnes).
  • Ciepła czapka zimowa.
  • Termos na ciepłą kawkę/herbatkę dla bardzo zapracowanego mechanika ?

 

Pytania konkursowe:

 

1. Jakie nowości pojawiły się ostatnio w ofercie Hengst Filter?

 

a) filtry katodowe,
b) wymienniki jonowe,
c) separatory wody,
d) wszystkie odpowiedzi są poprawne.

 

2. Czy i dlaczego warto skrócić lub utrzymać krótkie interwały wymiany filtra oleju. Uzasadnij w 3 zdaniach.

 

Przed udzieleniem odpowiedzi, zalecamy wyszukanie ostatniej informacji prasowej Hengst Filter. Polecamy również artykuł „O czym pamiętać wymieniając wkład filtra oleju”. Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).