Konkurs Hengst dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Hengst dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 23/03/2021

Odpowiedz na pytania i zdobądź zestaw gadżetów Hengst.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Hengst przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które zaznaczą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, a następnie najlepiej uzasadnią odpowiedź na pytanie opisowe, otrzymają zestaw gadżetów firmowych Hengst, a w każdym z nich:

 

  • Słuchawki Bluetooth Xiaomi Haylou z funkcją odbierania połączeń, sterowania muzyką i redukcją szumów otoczenia.
  • Ładowarka samochodowa 3000 mA adapter do zapalniczki, 2 gniazda USB, młotek bezpieczeństwa, przecinak do pasów, wejście DC 12-24V, wejście DC 5V/3A.
  • Szklanka o podwójnych ściankach i pojemności 350ml.

 

Pytania konkursowe:

 

1. W którym samochodzie jest montowany fabrycznie filtr Hengst Blue.on?

 

a) Mercedes AMG
b) BMW serii 3
c) Opel Astra

 

2. Jakie są Twoim zdaniem 3 najważniejsze zasady, których należy przestrzegać przy wymianie filtra oleju?

 

Przed udzieleniem odpowiedzi zalecamy zapoznać się z treścią artykułu Ewolucja filtrów oleju”. Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).