Konkurs Hella Guttmann dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Hella Guttmann dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 2/11/2021

Odpowiedz na 4 pytania i zdobądź nagrodę od Hella Guttmann!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Hella Guttmann przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają power bank indukcyjny: acme PB301 z logiem Hella Guttmann.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać tekst mega macs X – wolność wyboru, maksymalna swoboda i odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1. Ile modułów bazowych oprogramowania SDI jest do wyboru?

a. 2
b. 3
c. 4

 

2. Czy mmX może pracować z każdym urządzeniem wyświetlającym?

a. Tak
b. Nie
c. Tak, posiadającym przeglądarkę internetową

 

3. mmX łączy się z urządzeniem wyświetlającym przez:

a. Wi-Fi
b. Bluetooth
c. LAN

 

4. Jakie cechy mmX plasują go w czołówce urządzeń diagnostycznych XXI wieku?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).