Konkurs febi bilstein dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs febi bilstein dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 4/12/2018

Odpowiedz na pytanie i wygraj kalendarz warsztatowy febi bilstein 2019!

Dostępny jest już nowy kalendarz febi bilstein na rok 2019. Pochodzący z Essen fotograf Christian Deutscher uchwycił w kadrze trzy modelki o imieniu Luca, Thanee i Dorothee. Zdjęcia były robione w różnych miejscach i scenografiach – w basenie, na morzu oraz na nadmorskiej promenadzie. W ten sposób w ciągu kilku dni powstało ponad 6 000 fotografii.

 

Sesjom zdjęciowym, które miały miejsce w czerwcu, towarzyszyła kamera. Krótki film pokazuje drobiazgowe i pracochłonne przygotowania, jakie były konieczne do zrobienia każdego zdjęcia: Makijaż musiał być perfekcyjny, należało zadbać o właściwe oświetlenie, a scenografia musiała mieć perfekcyjną inscenizację. Doskonałe zdjęcia, które później trafiły do kalendarza, pozwalają tylko domyślać się, jak ciężkiej pracy wymagało ich zrobienie.

Próbkę zdjęć z kalendarza prezentujemy poniżej:

W ramach premiery nowego kalendarza febi bilstein Motofaktor.pl organizuje konkurs, w którym do zdobycia jest właśnie opisany kalendarz. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

  • Gdzie odbyła się sesja zdjęciowa do najnowszego kalendarza febi bilstein?

 

Odpowiedź prosimy prosimy przesyłać na adres konkurs@motofaktor.pl. Spośród puli nadesłanych poprawnych odpowiedzi kalendarze zostaną rozlosowane do 20 laureatów.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).