Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 18/09/2018

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź zestaw gadżetów Brembo.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Brembo przygotowała konkurs z nagrodami na temat klocków hamulcowych Brembo XTRA. 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestaw gadżetów Brembo z logiem włoskiej marki.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł pt. “Brembo ujawnia czynnik “X”” a następnie odpowiedzieć na trzy pytania:

 

1. Czym charakteryzuje się mieszanka BRM X L01 w porównaniu ze zwykłymi klockami hamulcowymi?
2. Jaki proces zmniejsza fading w klockach Brembo XTRA?
3. Jak nazywa się ośrodek badawczy, w którym opracowano czynnik “X”?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).