Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl do 22/05/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl do 22/05/2023!

person Redakcja 16/05/2023

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od Brembo.

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Brembo przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (plecak oraz czapka z daszkiem) z logo Brembo.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Co nie wchodzi w skład zestawu Brembo Beyond EV Kit?

 

a. tarcze hamulcowe
b. klocki hamulcowe
c. zacisk hamulcowy

 

2. Co wyróżnia zestaw hamulcowy Brembo Greenance Kit Concept?

 

a. wszystkie części w zestawie mają kolor zielony
b. redukuje emisję pyłów PM10 i PM2,5 o ponad 80%
c. nie wymaga stosowania płynu hamulcowego

 

3. Jakie zmiany twoim zdaniem powinien przejść układ hamulcowy w pojazdach samochodowych, żeby był bardziej ekologiczny i dlaczego?

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).