Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego przełożony | MOTOFAKTOR

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego przełożony

person Adrian Januszkiewicz 11/03/2020

Organizator XV Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego w związku z epidemią koronawirusa i zaleceniami rządu przełożył go na listopad.

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, organizujące co roku Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, zdecydowało się na przełożenie planowanej na dni 21-22 kwietnia br. XV edycji kongresu. Poniżej treść oświadczenia SDCM:

 

Szanowni Państwo,

 

Ze względu na dynamicznie zwiększającą się liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze komunikaty władz państwowych skłaniające do odwoływania zamkniętych imprez masowych, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, zawiadamiamy o decyzji przełożenia daty XV Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego i jego organizacji w terminie późniejszym. Nowy termin to 17 – 18 listopada 2020.

 

Wszyscy do tej pory zgłoszeni uczestnicy pozostaną na naszej liście rejestracyjnej, a o zbliżającym się nowym terminie Kongresu będziemy Państwa systematycznie informować.

 

Ze swej strony przepraszamy za niedogodności związane z przesunięciem terminu naszego wydarzenia, licząc na Państwa wyrozumiałość w zaistniałej wyjątkowej sytuacji.

 

Źródło: SDCM

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).