Konferencja EuroWarsztat 2022 | MOTOFAKTOR

W tym roku sieć EuroWarsztat obchodzi 21-lecie. Konferencja podsumowująca odbyła się w Beskidzie Śląskim pod hasłem "rozwój".

 

Podczas konferencji podsumowano dotychczasowe działania i zmiany, których wdrożenie zapewniło EuroWarsztatom doskonalenie procesów rozwojowych. Groupauto CEE (GACEE), organizator sieci EuroWarsztat, w swoich działaniach stwarza nieustanne możliwości rozwoju uczestnikom sieci. W roku 2022 dołączyli do niej dwaj nowi partnerzy: Darma oraz Hart, a w 2021 firmy Handlopex i Szik. Włączenie się nowych partnerów mających własne filie w państwach ościennych dało impuls do zmiany nazwy spółki z Groupauto Polska na Groupauto CEE /Central Eastern Europe.

 

Warsztaty z najwyższymi wynikami z audyty w 2021 otrzymały Gwiazdy EuroWarsztatu oraz wyróżnienia za rozwój serwisu w poszczególnych obszarach. Przynależność serwisów do sieci EuroWarsztat daje możliwości rozwoju i budowania silnej, niezależnej marki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i rzetelnej pracy serwisów, zostały one wyróżnione na arenie międzynarodowej dając przy tym wielką motywację wszystkim uczestnikom sieci. Groupauto International nagrodziło trzy polskie EuroWarsztaty w konkursie World-Class Workshop na postawie audytów wewnętrznych za 2021 rok.

Groupauto International nagrodziło trzy polskie EuroWarsztaty w konkursie World-Class Workshop.

Koncept NexDrive na polskim rynku

Celem sieci EuroWarsztat jest właśnie wspieranie serwisów w rozwoju i dostarczenie im szeregu narzędzi niezbędnych do optymalizacji pracy oraz poszerzania fachowej wiedzy. Warsztaty zrzeszone w sieci mają dostęp m.in. do rozbudowanej platformy komunikacyjnej, czy profesjonalnej infolinii technicznej. Działania sieci skupiają się również na wspieraniu innowacyjnej przyszłości serwisów.

 

W związku z prężnie rozwijającym się trendem użytkowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych Alliance Automotive Group (większościowy udziałowiec Groupauto CEE) wdrożył koncept NexDrive na rynek Polski. NexDrive to międzynarodowa sieć pojazdów z napędami alternatywnymi, jednocześnie to pierwsza taka sieć w Polsce. Koncepcja ma za zadanie już dzisiaj w pełni przygotować, wyposażyć i wyszkolić warsztaty pod kątem serwisowania pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Do projektu zgłosiły się pierwsze EuroWarsztaty, które stawiają rozwój i innowacje.

Do projektu NexDrive zgłosiły się pierwsze EuroWarsztaty

Przyszłość warsztatów samochodowych

Od 2035 roku na mocy unijnej dyrektywy, wejdzie w życie zakaz produkcji samochodów z silnikami spalinowymi w Unii Europejskiej. Serwisy muszą się do tego przygotować, by zatrzymać klientów. Wdrożenie koncepcji Nexdrive ma dać przewagę warsztatom już dzisiaj. Warsztaty zrzeszone w sieci zyskują pakiet korzyści w postaci specjalistycznych szkoleń, wyposażenia i wsparcia na każdym etapie dążenia do celów.

 

EuroWarsztat niezmiennie stawia na rozwój, jakość i najnowsze technologie. Dzięki Groupauto CEE oraz Alliance Automotive Group, której udziałowcem jest amerykańska firma GPC, EuroWarsztat ma silną pozycję na rynku. Wsparcie serwisów w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej to dla organizatora sieci EuroWarsztat priorytet.

 

Źródło: Groupauto CEE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).