Komunikat Italcom ws. pandemii | MOTOFAKTOR

Komunikat Italcom ws. pandemii

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2020

Firma Italcom wydała oświadczenie, w którym informuje, że nie wstrzymuje działalności mimo pandemii koronawirusa.

Treść oświadczenia Italcom poniżej:

 

Drodzy klienci, kontrahenci,

 

W tym okresie pełnym trudów chcemy oficjalnie zapewnić, że z pełną troską o zdrowie nasze i naszych pracowników cały czas świadczymy dla państwa nasze usługi, cały czas jesteśmy na posterunku!

 

Dbamy o ciągłość działań, zapewniamy pełną obsługę serwisową, jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji.

 

Działamy bez przerw, wszystkie zamówienia i usługi realizujemy na bieżąco. Nie planujemy przestojów ani nie mam zamiaru także zamykać firmy.

 

Wszystko to oczywiście w zgodzie z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa, zgodnymi z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

 

Nasi pracownicy pracują na miejscu jak i zdalnie, cały czas będąc do waszej dyspozycji, każdy z nich jest w pełnym zdrowiu.

 

Nieprzerwanie monitorujemy informacje na temat obecnej sytuacji związanej z epidemią i cały czas wdrażamy nowe środki ostrożności.

 

Jesteśmy pewnym partnerem dbającym zarówno o naszych klientów, jak i pracowników.

 

Źródło: Italcom

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).