Kompleksowe rozwiązania Goodyear na targach BAUMA 2022 | MOTOFAKTOR

Kompleksowe rozwiązania Goodyear na targach BAUMA 2022

person Adrian Januszkiewicz 6/10/2022

Goodyear zaprezentuje swoją kompleksową propozycję rozwiązań dla branży budowlanej na targach BAUMA 2022.

 

Już za niespełna 3 tygodnie odbędą się najważniejsze na świecie pokazy sprzętu budowlanego i górniczego – targi Bauma 2022. Podczas nich Goodyear zaprezentuje swoje najnowsze propozycje w ofercie opon oraz rozwiązania w zakresie zarządzania oponami, które wspierają branżę w osiąganiu celów związanych z wydajnością i zrównoważonym rozwojem, w tym m.in. udoskonalony system „TPMS Heavy Duty”.

 

Targi Bauma to dla nas doskonała platforma, aby pokazać, jak połączenie opon i rozwiązań do zarządzania oponami wraz z niezawodnymi usługami może zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć koszty w branży budowlanej. Nasze najnowsze innowacje w dziedzinie opon i w pełni zintegrowany system TPMS pomagają zoptymalizować czas pracy i wydajność naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na dyskusje o tym, jak jeszcze możemy pomóc operatorom rozwijać się w bardzo konkurencyjnym okresie dla branży powiedział Octavian Velcan, dyrektor zarządzający Goodyear Off-The-Road w regionie EMEA.

 

Podczas trwającego tydzień wydarzenia (od 24 do 30 października), Goodyear zaprezentuje najnowsze technologie w zakresie opon i rozwiązania, które zastosowane razem mogą pomóc operatorom zwiększyć wydajność ich flot.

Zaufane produkty Goodyear

Wśród nowości oponiarskich będzie można zobaczyć:

 

  • Goodyear GP-3E – oponę do ładowarek kołowych, wozideł przegubowych i równiarek, która charakteryzuje się innowacyjną, lekką konstrukcją. Kluczowe korzyści, które ma oferować to zoptymalizowany koszt na godzinę, wspierający cele zrównoważonego rozwoju, jak również niski poziom wibracji dla wysokiego poziomu komfortu pracy kierowcy. Ma nadawać się do różnych zastosowań, zapewniając zrównoważone poziomy trakcji i flotacji.
Opona Goodyear GP-3E
  • Goodyear Powerload – zaprojektowana z myślą o kompaktowych ładowarkach kołowych i równiarkach. Powerload to kompaktowa opona, która przystosowana do trudnych warunków. Smooth Guard Technology, czyli wyjątkowo gruba i gładka gumowa warstwa ochronna w obszarze barku i ściany bocznej, ma zwiększać odporność na przecięcia. Zaawansowany, samoczyszczący się wzór bieżnika ma zapewniać doskonałą trakcję do przodu i na boki, co ma pozwalać na kontynuowanie pracy w trudnych warunkach.
Opona Goodyear Powerload

Zarówno GP-3E, jak i Powerload są wyposażone w technologię Electric Drive Ready. Oznacza to, że mogą być stosowane w elektrycznych i hybrydowych układach napędowych, jak również w konwencjonalnych maszynach z silnikiem Diesla.

Rozwiązania Goodyear w zakresie zarządzania oponami

Obok nowości w segmencie opon, Goodyear zaprezentuje także udoskonalony system „TPMS Heavy Duty”, który komunikuje się z użytkownikami za pośrednictwem aplikacji Goodyear FleetHub (aplikacja mobilna + internetowa) lub Goodyear DriverHub (aplikacja mobilna), dostarczając kierowcom i menedżerom floty informacji prognostycznych i normatywnych, umożliwiających proaktywną i prewencyjną konserwację floty.

 

Dwupiętrowe stoisko Goodyeara o powierzchni 72 m2 będzie usytuowane w hali A6, na stanowisku 224.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).