Kompleksowa wiedza o klimatyzacji od Valeo | MOTOFAKTOR

Kompleksowa wiedza o klimatyzacji od Valeo

person Redakcja 28/06/2020

Valeo poza produktami związanymi z układem klimatyzacji daje również dostęp do wiedzy związanej z jego obsługą.

Pełna oferta podzespołów klimatyzacji w jednym miejscu

Podzespoły klimatyzacji stanowią ważną część oferty produktowej Valeo dla rynku wtórnego. Jej asortyment znajdzie zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Ale poza tym znajdziemy m.in. pełny asortyment narzędzi, akcesoriów i materiałów dla warsztatów oraz wiele więcej.

 

Valeo podkreśla, że poza wysokiej klasy podzespołami w układzie klimatyzacji ważny jest także jej regularny serwis i korzystanie jej przez cały rok w celu uniknięcia drogich i niepożądanych usterek.

Bezpłatne szkolenia online

Realia pandemiczne sprawiły, że m.in. webinary zyskały na popularności, w tym te darmowe, które Valeo ma również w swojej ofercie dla warsztatowców. Z ich pomocą można rozszerzyć swoją wiedzę odnośnie układu klimatyzacji i wykorzystać to później w corocznych pracach serwisowych przy nim właśnie.

 

W powyższym zakresie Valeo oferuje szkolenia online o następującej tematyce:

 

Porady Valeo

Bez konieczności rejestracji również można pozyskać wiedzę od Valeo odnośnie układu klimatyzacji. A to za sprawą artykułów specjalistycznych przygotowanych przez ekspertów marki. Przeczytać możemy m.in. o tym jak ważną rolę w całym układzie pełni kompresor klimatyzacji czy na co należy zwracać szczególną uwagę podczas serwisu lub naprawy całego układu i wiele więcej.

Valeo Specialist Club

Na koniec warto wspomnieć o wyjątkowym programie lojalnościowym – Valeo Specialist Club. Jego uczestnicy, którymi mogą zostać mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo otrzymują specjalne punkty, które później mogą wymieniać na wybrane przez siebie nagrody. Nie brakuje wśród nich rzeczy bardzo użytecznych na co dzień, jak i ciekawych gadżetów.

 

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy kroki:

 

1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta)
2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów
3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.

 

Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

 

Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są dedykowane promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

 

Zapytania szczegółowe związane z układem klimatyzacji i nie tylko można kierować bezpośrednio do Valeo pod wskazanymi numerami telefonów i adresami e-mail.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).