Uczestnicy zawodów wzorem lat ubiegłych otrzymają komplet profesjonalnych strojów roboczych od ExxonMobil i KRAMP. | MOTOFAKTOR

Komfort i bezpieczeństwo na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 12/02/2020

Uczestnicy zawodów wzorem lat ubiegłych otrzymają komplet profesjonalnych strojów roboczych od ExxonMobil i Kramp.

Umiejętności i wiedza zawodników to podstawa w drodze do najwyższego stopnia podium IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Jednak nie mniej ważne są komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zadań praktycznych przygotowanych przez partnerów Mistrzostw. Dlatego wzorem lat ubiegłych wszyscy finaliści konkursu otrzymają komplet strojów roboczych ufundowanych przez ExxonMobil i KRAMP oraz akcesoria.

ExxonMobil – związany z konkursem od jego pierwszej edycji – zapewni wygodne kombinezony z logotypami partnerów Mistrzostw dla finalistów w kategoriach Młody Mechanik i Mechanik Zawodowy. Dodatkowo, finaliści z wymienionych kategorii otrzymają rękawiczki, czapki, koszulki i okulary ochronne.

 

Z kolei o komfort i bezpieczeństwo finalistów w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych zadba Kramp. Finaliści zostaną wyposażeni w profesjonalne kombinezony, buty, rękawiczki oraz okulary z oferty Kramp.

 

Kombinezony robocze Mobil i Kramp po zakończeniu konkursu z pewnością będą wyjątkową pamiątką z udziału w finałach IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – prestiżowego i największego w Polsce konkursu dla młodych i zawodowych mechaników.

Źródło: ExxonMobil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).