Kolumna kierownicza DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

W ofercie produktowej DT Spare Parts pojawiła się kolumna kierownicza o numerze 2.53265.

Kolumna kierownicza przenosi ruch kierownicy na przekładnię kierowniczą. Składa się z dwóch wałków połączonych przegubem uniwersalnym.

 

Łącząc kierownicę z drążkiem skrętnym przekładni kierowniczej ruch obrotowy kierownicy jest przenoszony prawie bez strat i bez luzu. Ponadto kolumna kierownicy umożliwia dostosowanie kierownicy do optymalnego ustawienia wysokości, kąta i odległości od kierowcy.

Porady i triki

  1. Nasmaruj układ kierowniczy przed montażem.
  2. Sprawdź liczbę zębów w mocowaniu układu kierowniczego, które muszą być równe odpowiedniej osi skrzyni przekładniowej.
  3. Należy zastosować śrubę o średnicy, która zapobiega wyjściu wałka z wgłębienia w celu zablokowania.
  4. Śruba musi być dokręcona, dopóki wał nie zostanie całkowicie zaciśnięty. Zawsze używaj nowej nakrętki zabezpieczającej.

Link do produktu.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).