Kolory Europy – kalendarz Standox 2020 | MOTOFAKTOR

Kolory Europy – kalendarz Standox 2020

person Adrian Januszkiewicz 17/01/2020

Tegoroczny kalendarz Standox jest celebracją turnieju EURO 2020, naturalnie nie zabrakło również fascynujących samochodów w pięknych kolorach.

W piłkę nożną można grać niemal wszędzie – na polu, na ulicy, na placu czy podwórku – potrzebna jest tylko piłka. Miłość do tego sportu, której ziarno zwykle zasiewane jest jeszcze w wieku dziecięcym, często pozostaje z nami aż po dorosłość.

 

To właśnie tę głęboko zakorzenioną fascynację uchwycił hamburski fotograf Anatol Lotte w kalendarzu Standox 2020 zatytułowanym Kolory Europy. W swoich ujęciach Kotte prezentuje wyjątkowy charakter dwunastu europejskich krajów. Celowo unika oczywistych symboli – na zdjęciach z Londynu nie znajdziemy Big Bena, a na kadrach z Rzymu nie widnieje Koloseum. Zamiast tego zobaczymy subtelne wskazówki w postaci szyldów, znaków drogowych czy kolorów tablic rejestracyjnych.

 

Kalendarz prezentuje ludzi bardzo skupionych na tym co robią. Na wszystkich zdjęciach widzimy entuzjastycznych zawodników. Jednocześnie, Kotte daje wyraz swojej fascynacji wyjątkowymi samochodami. I tak na zdjęciu z Holandii widzimy spektakularnego i niezwykle rzadkiego Spykera C8, który kiedyś był produkowany w pobliżu Amsterdamu. Włochy reprezentuje ultraniskie i hipernowoczesne Lamborghini Aventador stojące na starym chodniku. Natomiast kadr rosyjski przedstawia ogromną, sowiecką Czajkę GAZ-14, którą w latach świetności ZSRR mogła jeździć tylko partyjna wierchuszka.

Od ponad 30 lat do pracy nad naszym kalendarzem zapraszamy znanych fotografów. Nie jest on dostępny w sprzedaży, wysyłany jest jedynie do klientów i partnerów naszej marki. Wszystkim reprezentacjom uczestniczącym w EURO 2020 życzymy powodzenia i sukcesów. Z zapartym tchem będziemy śledzić ich zmagania. Olaf Adamek Brand Manager Standox na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Zdjęcia z kalendarza można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).