Kolejny pakiet nowości SKV na grudzień 2019 | MOTOFAKTOR

Kolejny pakiet nowości SKV na grudzień 2019

person Adrian Januszkiewicz 24/12/2019

Marka SKV wprowadziła do oferty zwrotnice koła, a także nowości w gamie podnośników szyb, chłodnic zaworu EGR, czujników poziomu oleju.

Aktualnie w grupie zwrotnic dostępnych jest już 48 referencji do takich pojazdów jak chociażby Audi A3, A4, A6, Seat Leon; Ibiza, Mercedes-Benz C-klasa, Ford Transit, Renault Master II. Zwrotnice marki SKV podlegają złożonemu procesowi kontroli jakości.

 

Ponadto SKV dodało również 62 nowe referencje zacisków hamulca, w tym nowość do Audi A3, TT, Skoda Superb, Golf V i VI44SKV773 i 44SKV774 w kolorze niebieskim
oraz 44SKV783 i 44SKV784 w kolorze czarnym. W naszej ofercie posiadamy już około 750 referencji zacisków do aut różnych marek i z myślą o naszych klientach nieustannie wprowadzamy kolejne.

 

W grudniowych nowościach SKV oferuje również:

 

  • Podnośnik szyby – 1 referencja: 00SKV411
  • Chłodnice zaworu EGR – 2 referencje: 14SKV198, 14SKV199
  • Czujnik poziomu oleju – 5 referencji: 17SKV391, 17SKV392, 17SKV393, 17SKV394, 17SKV395.

 

Szczegóły w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).