Kolejny katalog EUROPART Premium Parts już w obiegu | MOTOFAKTOR

Kolejny katalog EUROPART Premium Parts już w obiegu

person Adrian Januszkiewicz 2/09/2021

Firma EUROPART opublikowała całkowicie zmieniony, zaktualizowany i rozszerzony katalog EUROPART Premium Parts.

Na 228 stronach zaprezentowano wybrane produkty wysokiej jakości do pojazdów ciężarowych, autobusów, naczep, transporterów oraz wyposażenie warsztatów. Różnorodna oferta obejmuje części zamienne do układu kierowniczego, zawieszenia, amortyzacji oraz układu hamulcowego i sprężonego powietrza, a także części do silnika, montażu i napędu silnika, podzespoły pojazdów, wyposażenie pojazdów, oświetlenie i elektrykę oraz również wyposażenie do warsztatów, technikę narzędziową, środki bezpieczeństwa pracy, środki chemiczne i technikę mocowania. Przejrzysty podział na 13 rozdziałów ma ułatwiać czytelnikom wyszukanie produktów.

 

Oprócz prezentacji produktów w katalogu znajdują się także objaśnienia dotyczące produkcji i kontroli jakości poszczególnych produktów EUROPART Premium Parts. Dodatkowo czytelnicy znajdą także pomoce ułatwiające wybór właściwej alternatywy dla oryginalnej części oraz opinie klientów z firm BFS Business Fleet Services, Reinert Logistic, Gartner und Schwertransporte Josef Esser.

Nowości w programie dostaw Premium Parts

Firma EUROPART regularnie dodaje nowe produkty do swojej oferty Premium Parts. Dotyczy to w szczególności często poszukiwanych materiałów eksploatacyjnych. Do nowości w nowo wydanym katalogu można zaliczyć przykładowo jedno- i wielożyłowe przewody samochodowe z PCW o różnych przekrojach i kolorach żyły, sprzedawane na metry. Wszystkie przewody odpowiadają normie DIN ISO 6722-1. Dzięki szerokiej ofercie produktów są dostępne odpowiednie przewody EUROPART Premium Parts do wszystkich powszechnie stosowanych zastosowań.

 

Firma EUROPART poszerzyła swoją ofertę także o maty antypoślizgowe do zabezpieczania ładunków w zoptymalizowanej jakości. Są one dostępne w grubościach od trzech do dziesięciu milimetrów ze współczynnikiem tarcia 0,65 i powyżej 0,7 µ, a także w postaci towaru sprzedawanego na sztuki lub w rolce. Firma EUROPART zapowiedziała jeszcze na ten rok wprowadzenie na rynek świateł tylnych, elementów obsługowych do podestów ruchomych załadowczych, oznakowań obrysowych, jak również tablic ADR do przewozu towarów niebezpiecznych oraz tablic A do przewozu odpadów.

Oleje EUROPART z certyfikatem producenta

Główny rozdział w nowym katalogu EUROPART „Premium Parts” jest poświęcony olejom silnikowym, przekładniowym i hydraulicznym, które firma EUROPART oferuje z certyfikatem producenta, na przykład MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania lub Volvo. Oleje charakteryzują się niskim zużyciem, dobrą ochroną przed osadami olejowymi na tłoku oraz wysoką odpornością na utlenianie i dlatego nadają się do dłuższych okresów między wymianą oleju. Przykładowo lekkobieżny olej silnikowy „Olej Premium do pojazdów użytkowych MAXX SAE 5W-30” oferuje wysokiej jakości właściwości ochronne dla nowych niskoemisyjnych silników Euro 6. Ten produkowany w Niemczech olej można stosować również w starszych pojazdach i nadaje się zarówno do pojazdów ciężarowych, jak i autobusów. Przejrzysta tabela oferuje zestawienie olejów marki własnej EUROPART z odpowiednimi certyfikatami producentów.

 

Obejmujący 228 stron katalog firmy EUROPART z produktami marki „Premium Parts” jest od teraz dostępny we wszystkich oddziałach EUROPART i można go też pobrać online pod poniższym linkiem https://viewer.ipaper.io/europart/pl/katalogi/premium-parts/.

 

Źródło: EUROPART

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).