Kolejny katalog części rozrządu INA Valve Train już dostępny | MOTOFAKTOR

Kolejny katalog części rozrządu INA Valve Train już dostępny

person Adrian Januszkiewicz 8/10/2019

Nowy katalog części zamiennych "INA Valve Train Components 2019/2020" zawiera obszerne portfolio dla kompleksowych napraw.

Na ponad 400 stronach katalogu warsztaty mogą znaleźć nie tylko obszerną ofertę zestawów rozrządu INA, ale także ponad 430 różnych komponentów. Należą do nich wałki rozrządu, koła zmiennych faz rozrządu, zawory sterujące fazami rozrządu, dźwigienki zaworowe i elementy sterowania zaworowego oraz hydrauliczne i mechaniczne popychacze zaworów.

 

Schaeffler od dziesięcioleci opracowuje elementy rozrządu pod marką INA i dzięki odpowiednim rozwiązaniom dla ponad 70 producentów pojazdów firma osiągnęła wiodącą pozycję na europejskim rynku części zamiennych.

W tym wiodącym na rynku asortymencie produktów podkreślamy naszą wiedzę fachową w zakresie systemów rozrządu, które stają się coraz bardziej skomplikowane. Maik Evers dyrektor działu Extended Products w Schaeffler Automotive Aftermarket

 

Produkty rozwojowe dla rynku wtórnego obejmują przede wszystkim elektryczne i hydrauliczne zespoły zmiennych faz rozrządu, które firma Schaeffler oferuje z jednego źródła z przeznaczeniem zarówno dla napędów łańcuchowych, jak i napędów pasków zębatych.

 

Aby zapewnić prostą i długotrwałą wymianę, zestawy rozrządu INA KIT firmy Schaeffler są dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi częściami. W pojedynczym pudełku znajdują się wszystkie części zamienne i montażowe, co ma pozwolić zaoszczędzić czas pracowników warsztatów, którzy poszukują właściwych części.

 

Katalog części zamiennych firmy Schaeffler oferuje przegląd wszystkich elementów układu rozrządu dla pojazdów wyprodukowanych między 1961 r. a dniem dzisiejszym. Przejrzyście zorganizowany i z logiczną strukturą katalogową, dzięki czemu profesjonaliści z branży warsztatowej mogą szybko znaleźć części zamienne, których szukają. Cała zawartość jest dostępna w pięciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Warsztaty mogą otrzymać katalog “INA Valve Train Components 2019/2020” dotyczący samochodów osobowych i dostawczych u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Ponadto katalog można pobrać ze stron internetowych www.schaeffler.pl/aftermarket oraz www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).