Kolejne zmiany w składzie zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji | MOTOFAKTOR

Kolejne zmiany w składzie zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2019

Decyzją Rady Nadzorczej Ursusa Jan Wielgus zastąpił Michała Nidzgorskiego na stanowisku Wiceprezesa Zarządu spółki, a Paweł Dadej został jego nowym członkiem.

W swoim najnowszym raporcie bieżącym zarząd Ursus S.A. w restrukturyzacji informuje, iż w dniu 8 sierpnia 2019 r. do Spółki wpłynęła rezygnacja Michała Nidzgorskiego z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu spółki w restrukturyzacji. Pozostał on jednak w Spółce na stanowisku Dyrektora Handlu Zagranicznego.

 

Jednocześnie Rada Nadzorcza zadecydowała, iż zarząd spółki w restrukturyzacji bieżącej, wspólnej kadencji od dnia 8 sierpnia 2019 r. będzie działał w trzyosobowym składzie: Jana Wielgusa powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu oraz Pawła Dadeja powierzając mu funkcję Członka Zarządu.

 

Na skutek ww. rezygnacji i podjętych przez Radę Nadzorczą uchwał, skład Zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji od dnia 8 sierpnia 2019 r. jest następujący:

 

  • Prezes Zarządu – Arkadiusz Miętkiewicz,
  • Wiceprezes Zarządu – Jan Wielgus,
  • Członek Zarządu – Paweł Dadej.

 

W związku ww. zmianami w składzie Zarządu Spółki oraz wystarczającą jego reprezentatywnością, Zarząd w porozumieniu z Agnieszką Wiśniewską, postanowił o odwołaniu jej dotychczasowej prokury.

 

Więcej o restrukturyzacji spółki w naszym artykule “Kłopoty Ursusa – będzie restrukturyzacja“.

 

Źródło: Ursus S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).