Kolejne referencje Textar do 20 modeli aut | MOTOFAKTOR

Kolejne referencje Textar do 20 modeli aut

person Adrian Januszkiewicz 1/08/2022

Ostatnie nowości w asortymencie Textar to m.in. tarcze hamulcowe do Hyundaia Sonata, Volvo C40 oraz klocki hamulcowe do Toyoty Corolli czy Porsche Cayenne.

 

W ostatnich tygodniach asortyment Textar powiększył się o części do aż dwudziestu modeli samochodów. W wielu z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”.

 

W asortymencie Textar dostępne są m.in. klocki hamulcowe do mniejszych samochodów ze sportowym charakterem: Audi A3 i Toyoty Yaris, nieco większych modeli Citroena: minivana C4 oraz kombivana Berlingo, jak również dostawczych Volkswagena Transportera i Nissana Interstara.

 

Dostępne są od niedawna także tarcze hamulcowe do Mercedesa EQV, Volvo C40, jak również klocki hamulcowe do dwóch samochodów TeslaModel Y i Model 3.

 

Wszystkie nowości, a także dotychczasowe produkty z oferty Textar można znaleźć w katalogu online Textar BrakeBook oraz aplikacji mobilnej BrakeBook.

Nowości w ofercie Textar:

Tarcze hamulcowe

 

 

Klocki hamulcowe

 

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).