Kolejne produkty w ofercie Mark-Moto | MOTOFAKTOR

Kolejne produkty w ofercie Mark-Moto

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2019

Oferta Mark-Moto wzbogaciła się o 5 nowych produktów, które liczbowo sięgnęły numeru 600.

Nowości Mark-Moto:

 

  • war596 – Adapter do ściągania wtryskiwacza Bosch M17x1;
  • war597 – Klucz do napinacza paska rozrządu VW, Audi, Skoda 1,4 TSI/TFSI 16mm;
  • war598 – Klucz do odkręcania nakrętek tylnej osi Mercedes-Benz Sprinter W901 i W905;
  • war599 – Ściągacz wtryskiwaczy z systemem Bosch M17x1 ze śrubą;
  • war600 –  Blokada rozrządu Mercedes-Benz M642 , 3.0 24v V6.

 

Mark-Moto to firma rodzinna z 25 letnią tradycją. W 2007 roku rozpoczęła produkcję narzędzi warsztatowych, dział który stał się jej priorytetowym i hobby. Około 30 % narzędzi to narzędzia pomysłu firmy lub jej znajomych mechaników. Mark-Moto stale rozwija swoją ofertę która liczy już ponad 400 narzędzi które są w 99% jej produkcji.

 

Źródło: Mark-Moto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).