Kolejne marki w ofercie Auto-Partner Gdańsk | MOTOFAKTOR

Kolejne marki w ofercie Auto-Partner Gdańsk

person Adrian Januszkiewicz 19/04/2021

Oferta Auto-Partner Gdańsk została rozszerzona o produkty 3 marek: Tenzi, SOFT99 I Shiny Garage.

Tenzi to kolejna marka w ofercie Auto-Partner Gdańsk, która jest producentem profesjonalnych środków czystości przeznaczonych do czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz samochodów. W ofercie dystrybutora znajdziemy ponad 400 jej produktów.

 

Soft99 to legendarna japońska marka kosmetyków samochodowych obecna na rynku od ponad 65 lat. Na przestrzeni dekad firma projektowała rozwiązania, które odpowiadały nie tylko na bieżące potrzeby, ale również na wyzwania jutra, wyznaczając trendy w świecie samochodowej kosmetyki. Produkty Soft99 cenione są przez hobbystów, pasjonatów i profesjonalistów na całym świecie. W ofercie Auto-Partner Gdańsk dostępnych jest 21 produktów (symbol: XXXXX SOFT99, gdzie X oznacza cyfrę).

 

Shiny Garage jest pierwszą polską marką detailingową, obecną na rynku od 2012 roku. Najwyższej jakości surowce od sprawdzonych europejskich i światowych dostawców oraz autorskie receptury gwarantować mają bezpieczeństwo użytkowników i są przyjazne dla środowiska. Jest to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek:

 

  • w 95% oparty o naturalne i biodegradowalne składniki mus do pielęgnacji skórzanej tapicerki (Leather Mousse),
  • pianę o neutralnym pH (Fruit Snow Foam),
  • kolorowe piany o neutralnym pH i bezpiecznych barwnikach,
  • preparat do czyszczenia powierzchni tekstylnych bez użycia wody (Extra Dry),
  • środek do czyszczenia opon który jednocześnie odżywia gumę (Pure BlackTire Cleaner),
  • preparat do usuwania śladów po twardej wodzie (Spot Off),
  • środek oparty na kwarcu, służący do zabezpieczania lakieru na mokro (Wet Protector).

 

W ofercie Auto-Partner Gdańsk dostępnych jest 158 produktów (symbol składa się z ciągu cyfr zakończonego “SHINY”).

 

Więcej informacji pod numerami telefonu: (58) 765 87 00, 801 147 247  lub u Przedstawicieli Handlowych Auto-Partnera.

 

Źródło: Auto-Partner Gdańsk

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).