Kolejne 700 punktów ładowania aut z DKV w Polsce | MOTOFAKTOR

Kolejne 700 punktów ładowania aut z DKV w Polsce

person Redakcja 23/11/2022

DKV Mobility rozszerza swoją sieć o ponad 700 publicznych punktów ładowania w Polsce, zarządzanych przez firmę technologiczną Elocity.

 

Nowe stacje ładowania będą dostępne dla użytkowników aplikacji DKV Mobility i karty DKV Fleet Card +Charge. Dla kierowców oznacza to jeszcze szerszy wybór miejsc z dostępem do energii elektrycznej.

 

Cieszymy się z partnerstwa z Elocity, bo dla naszych użytkowników to kolejne ułatwienie w korzystaniu z transportu zeroemisyjnego – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility – Nasza współpraca powinna zwrócić uwagę zwłaszcza klientów flotowych i biznesowych – dodaje Mehringer.

 

Polska spółka Elocity dostarcza bowiem technologię dla nowoczesnych punktów ładowania prądem zmiennym AC, zlokalizowanych w dużych miastach, w tym w biurowcach i hotelach.

 

Podstawą rozwoju elektromobilności jest możliwość swobodnego poruszania się na terenie całej Europy. Niezbędny w tym celu jest nie tylko rozwój sieci, ale też narzędzia, które ułatwiają rozliczenia finansowe oraz zarządzanie flotą aut na prąd.

 

Oferujemy rozwiązania dla infrastruktury ładowania, które spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z międzynarodowymi liderami sektora, takimi jak DKV Mobility, i dodania do ich sieci – mówi Michał Baranowski, CEO Elocity – Sieć stacji, do których dostarczamy oprogramowanie, doskonale wpisuje się w międzynarodowe standardy. Cieszę się, że dostrzegają to nie tylko inwestorzy, decydujący się na partnerstwo z nami na zasadach white label, ale również doświadczone firmy, które od lat przyczyniają się do rozwoju motoryzacji i ułatwiają życie kierowców – podsumowuje Baranowski.

 

Poszerzanie sieci z dostępem do energii elektrycznej to kolejny krok DKV Mobility dla zrównoważonej przyszłości. Operator od niemal 90 lat dostarcza pionierskie produkty i usługi dla transportu kołowego, które podnoszą wygodę i wydajność funkcjonowania firm. Przewoźnicy i floty aut osobowych mogą korzystać z rozwiązań oferowanych przez DKV w ponad 50 krajach Europy. Firma prowadzi wiodącą platformę B2B do płatności w trasie, która coraz większy nacisk kładzie na elektromobilność. Operator zapewnia dziś użytkownikom dostęp do ponad 344 000 punktów ładowania, do których dołączają właśnie nowe lokalizacje obsługiwane przez Elocity.

 

Źródło: DKV Mobility

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).