Kolejna edycja promocji FILTRON już wystartowała | MOTOFAKTOR

Kolejna edycja promocji FILTRON już wystartowała

person Redakcja 16/03/2022

FILTRON BENEFIT to jeden z największych programów promocyjnych w Polsce. Właśnie ruszyła jego kolejna edycja, skierowana tradycyjnie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

W akcji FILTRON BENEFIT mogą  wziąć udział hurtownie, sklepy i serwisy motoryzacyjne kupujące filtry FILTRON u dystrybutorów filtrów marki FILTRON, będących Partnerami programu.

 

Uczestnictwo w promocji nie wymaga specjalnych formalności. Osoby, które po raz pierwszy chcą dołączyć do programu potrzebują ok. 5 minut na to, by wejść na stronę www.benefit.filtron.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Zeszłoroczni uczestnicy mają jeszcze łatwiej – wystarczy zalogować się do systemu i sprawdzić lub zaktualizować dane.

 

Od ubiegłego roku oficjalnym ambasadorem programu FILTRON BENEFIT jest Grzegorz Duda – kierowca rajdowy i doświadczony mechanik. Doskonale czuje się także przed kamerą – telewidzowie znają go m.in. z „Garażu Dudy”, czy popularnej serii „Klimek kontra Duda”.

Jak to działa?

Od 01 marca do 30 września wystarczy kupować filtry FILTRON na fakturę (dzięki numerowi NIP system rozpoznaje uczestnika promocji). Wraz z początkiem kolejnego miesiąca, na koncie pojawią się wartości netto za zrealizowane zakupy, pozwalające na pokonywanie kolejnych progów zakupowych, za które uczestnik otrzymuje punkty promocyjne.

 

Później pozostaje już tylko wymiana punktów promocyjnych na nagrody rzeczowe lub karty podarunkowe, za pośrednictwem swojego profilu na stronie www.benefit.filtron.pl. Dzięki rosnącej wartości zakupów, system odnotowuje przekraczanie kolejnych progów, co gwarantuje dostęp do określonej puli nagród.

Warto, bo każdy może skorzystać

W tym roku suma wartości nagród to okrągłe 2 000 000 złotych. Do wygrania nagrody rzeczowe, karty podarunkowe, wejściówki na Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz dwie ekskluzywne niespodzianki: jedno z 45 dwuosobowych zaproszeń na ekskluzywne FORUM FILTRON w Gdańsku lub jedno z 40 dwuosobowych zaproszeń na wyjątkowe Spotkanie z MARKĄ FILTRON. Równolegle z programem punktowym odbywać się będą konkursy towarzyszące z ekstra nagrodami, w tym odjazdowy EVENT z Grzegorzem Dudą.

 

Lista gwarantowanych nagród jest wyjątkowo szeroka i nie ogranicza się tylko do motoryzacji. Obok takich upominków jak narzędzia czy sprzęt warsztatowy na klientów FILTRON, czeka sprzęt sportowy (np. rowery, rękawice bokserskie), wyposażenie kuchni (miksery, patelnie), akcesoria hobbystyczne (sprzęt wędkarski) czy elektronika (telewizory, drukarki itp.).

 

Każdy profesjonalista doceni także inny wymiar promocji, który obejmuje gwarantowaną premię wysokości 20% za zwiększoną wartość zakupów oraz materiały marketingowe dla hurtowni, sklepów i warsztatów.

Zaloguj się, my zrobimy resztę!

Program FILTRON BENEFIT działa automatycznie. Wystarczy się zarejestrować i wybrać z listy dostawców, u których dokonywane będą zakupy FILTRON i/lub WIX Filters. Zakupy rejestrują się automatycznie, a wyniki zakupowe pojawiają się na kontach w pierwszym tygodniu każdego kolejnego miesiąca po Twojej rejestracji. Bardzo ważne jest jedynie to, by transakcje były wykonywane na fakturę – na jej podstawie system identyfikuje klienta. Paragony nie biorą udziału w promocji.

 

W trakcie promocji można aktualizować listę dostawców, u których kupuje się produkty FILTRON i/lub WIX Filters. Wyniki zakupowe od danego dostawcy będą ewidencjonowane od początku miesiąca, w którym dostawca ten został wskazany przez Uczestnika Programu.

 

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.benefit.filtron.pl w poszczególnych zakładkach. Regulamin i zasady zostały uzupełnione działem FAQ, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Artykuł sponsorowany przez markę FILTRON

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).